Aktualności

Subregion Kędzierzyńsko-Strzelecki otrzymał pieniądze, dzięki którym będą przeprowadzone prace termomodernizacyjne w budynkach  użyteczności publicznej. To projekt realizowany w ramach Regionalnego (...)

Filharmonia Opolska gościła 12 grudnia gości o pełnym przekroju wiekowym – od kilkutygodniowych niemowlaków po seniorów. A wszystko za sprawą (...)

Ponad stu medalistów Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży i Mistrzostw Polski odebrało dziś podziękowania od marszałka województwa opolskiego. Nagrodę „Za Zasługi dla (...)

Muzyka towarzyszy człowiekowi od pierwszych chwil po narodzinach, a część specjalistów uważa, że najpiękniejsza melodia, to bicie serca matki. To (...)

Wspólnie można zrobić więcej, może być ciekawiej, można dotrzeć do większej liczby ludzi – to podkreślali członkowie komitetu organizacyjnego obchodów (...)

Organizacje pozarządowe, społecznicy, wolontariusze mieli swoje wielkie święto 7 grudnia na gali „Opolszczyzna aktywna społecznie”. Najlepsi dostali nagrody i wyróżnienia, (...)